O nas

Lager

Szanowni interesanci, szanowni sprzedawcy!

Cieszymy się, że odwiedziliście naszą stronę i interesujecie się naszymi produktami. Ponieważ nasz rozległy asortyment produktów został opisany tylko w języku niemieckim, chcemy Was poinformować o najważniejszych szczegółach w Waszym języku ojczystym:

Nasza firma została załozona w 1972 roku przez Pana Heinz‘a Rigal. Obecnie jest ona prowadzona przez 2 generację jego rodziny i od wielu lat pod kierownictwem wlascicieli Christiana i Alexandra Rigal z sukcesem na miedzynarodowym rynku aktywna.

Gdy przed 40 lat rozpoczęto sprzedaż lin okrętowych, nikt nie przewidywał jak bogaty program produktów znajdzie się obecnie w naszych katalogach oraz na naszej stronie internetowej. Co roku dochodziły nowe grupy produktów. Produkty takie jak, pontony firmy Allroundmarin, zaburtowe silniki Minn Kota, echosondy firmy Humminbird, farby do jachtów International i wiele niewymienionych grup produktów należą do naszych najważniejszych elementów wpływających na wielkość sprzedaży.

Na całej powierzchni zakładu wynoszącej ok. 4.000 m2 (biuro, magazyn i pomieszczenie wystawiennicze) jest nasz towar prezentowany, pakowany, magazynowany, i wysyłany na całą Europę.

Nasz zespół składa się z 25 profesjonalnych pracowników, poczynając od żeglarzy, którzy przepłynęli świat dokoła aż po specjalistów do spraw logistycznych kończąc.

Wszyscy oni znajdują się w stałym pogotowiu udzielając naszym klientom kompetentnych rad.

Naszymi klientami są sklepy specjalistyczne sprzedające akcesoria do łodzi, stocznie, firmy handlujące artykułami kempingowymi jak też sklepy wędkarskie i sklepy związane z rybołówstwem. Ponad 60% naszej sprzedaży wykonujemy poza Austrią, głównie w Unii Europejskiej.

Jestescie Państwo zainteresowani sprzedażą specjalistyczną? Daletgo też zapraszamy do zostania „Partner of Allroundmarin", wraz ze wszystkimi związanymi z tym udogodnieniami. Zarejestrujcie się u nas! Najdogodniejsza forma jest przesłanie wiadomości drogą e-mailową pod adres: office@allroundmarin.at lub też na faks pod numerem +43 (0)2236 64676-76.

Natychmiast po sprawdzeniu uprawnień do prowadzenia działalności handlowej i wszystkich danych otrzymacie wszystkie dokumenty, jak aktualne katalogi, Wasze ceny zakupu oraz listę wszystkich dodatkowych przywilejów takich jak rabaty ilościowe, oferty specjalne oraz warunki wysyłki i płatności. Ponadto otrzymacie materiały reklamowe i wszystkie informacje, które trzeba znać i należy mieć jako firma prowadząca działalność handlową.

Lager

Być może przejrzeliście Państwo już naszą stronę internetową. Wszystkie produkty, które znajdziecie w naszych katalogach, są w większości dostępne od u nas magazynowane (patrz zdjęcia obok).

Wielu naszych klientów prowadzących działalność handlową jest też z tego powodu przyzwyczajeni do wysłania swojego zamówienia mailem, a zamówiony odbierają również osobiście po jednym lub dwóch dniach wraz z 3% rabatem związanym z osobistym odbiorem. Najwyższym priorytetem u nas jest zadowolony klient oraz szybka i prawidłowa obsługa w każdej sytuacji. W ostatnich 40 latach mogliśmy to niejednokrotnie udowodnić.

Z przyjemnością udzielimy dalszych informacje, jednakże w szczególności będziemy cieszyli się z faktu, kiedy będziemy mogli Państwa przywitać jako osoby prowadzące działalność handlową w naszej dużej rodzinie „Partner of Allroundmarin“.

 

Wasz zespół „Allroundmarin Crew“ !