My o nás

Lager

Vážení záujemcovia, vážení obchodníci!

Sme radi, že ste navštívili našu stránku a že sa zaujímate o naše produkty. Pretože náš rozsiahly sortiment je bohužiaľ opísaný len v nemeckom jazyku, rozhodli sme sa informovať Vás o najdôležitejších detailoch vo Vašom rodnom jazyku:

Našu firmu založil v roku 1972 pán Heinz Rigal a v súčasnosti ju vlastní už 2. generácia rodiny. Vedenie firmy už pred mnohými rokmi prevzali Christian a Alexandra Rigalovci.

Na ploche (kancelárie, sklad a výstavná plocha) s rozlohou okolo 4 000 m2 skladujeme, vystavujeme, balíme a do celej Európy expedujeme náš tovar.

Naše osadenstvo tvorí 25 odborných pracovníkov, od skúsených jachtárov až po logistických špecialistov, ktorí sa neustále snažia o to, aby našim zákazníkom čo najlepšie poradili a pomohli slovom aj činom.

Keď sme pred 40 rokmi začali predávať lodné laná, nikto vtedy ani len netušil, aký rozsiahly program sa objaví v našich katalógoch a na našej internetovej stránke. Každý rok pribúdali ďalšie oblasti výrobkov. Dnes patria naše nafukovacie člny Allroundmarin, elektrické závesné motory E-Propulsion, Railblaza upevňovacie systémy. lodné farby International a mnohé ďalšie neuvedené skupiny výrobkov k našim najpredávanejším výrobkom.

Našimi zákazníkmi sú odborné predajne príslušenstva k člnom, lodenice, predajcovia kempingových potrieb, ako aj predajne rybárskych potrieb. Viac než 60% nášho obratu sa tvorí mimo Rakúska, najmä v krajinách Európskej únie.

Ak ste záujemca z radov odborných predajcov, staňte sa členom „Partner of Allroundmarin“ so všetkým výhodami. Zaregistrujte sa u nás. Najlepšie emailom priamo na adrese office@allroundmarin.at alebo aj faxom na čísle +43 (0)2236 64676-76. Okamžite po preskúmaní Vášho oprávnenia na poskytovanie uvedených služieb a všetkých údajov dostanete všetky podklady, ako sú katalógy, nákupné ceny a zoznam všetkých doplnkových výhod, ako množstevné zľavy, špeciálne ponuky a podmienky zasielania a predaja. Ďalej dostanete reklamné materiály a všetky informácie, ktoré ako predajca potrebuje alebo musíte vedieť.

Lager

Možno ste si už prezreli našu internetovú stránku. Všetky výrobky, ktoré nájdete v našich katalógoch, sú väčšinou okamžite dostupné priamo zo skladu (pozri uvedené fotografie). Mnoho našich zákazníkov z oblasti obchodu si už zvyklo objednávať tovar emailom a objednaný tovar si priamo vyzdvihnúť u nás s dodatočnou 3% zľavou za osobný odber. Našou najvyššou prioritou sú spokojní zákazníci a rýchly a dobrý servis v každej situácii. Toto sme neustále dokazovali v uplynulých 40 rokoch.

Sme Vám k dispozícii pre prípadné informácie a Vaše otázky a tešíme sa, že Vás budeme môcť privítať v našej veľkej rodine „Partner of Allroundmarin“.

 

Váš kolektív „Allroundmarin Crew“